Будівництво будинку: ключові етапи, сучасні техніки та тенденції

Будівництво будинку: ключові етапи, сучасні техніки та тенденції

Мати свій власний будинок – це мрія багатьох. Можна купити дім, в якому раніше жили інші люди. Однак, від попередніх власників іноді залишається багато приємних та не дуже сюрпризів. Для тих, хто прагне мати сучасне, комфортне та стильне житло, є вихід – це будівництво будинку з нуля. Звичайно це потребує багато коштів та часу. Але, якщо знайти досвідчених спеціалістів, то є можливість дуже швидко насолодитися результатом і втілити власну мрію в реальність. Компанія New Stroy має багаторічний досвід та застосовує тільки надійні рішення та матеріали. Замовивши послуги, клієнт буде впевнений в довговічності та надійності процедур.

Ключові етапи будівництва будинку

Зробивши вибір на користь будівництва, а не покупки власного житла, варто заручитись підтримкою професіоналів, адже цей процес доволі складний та вимагає знання технологій і наявність спеціальної техніки та інших інструментів. Власноруч звести ідеальне житло, яке б відповідало вимогам безпеки, було зручне та якісне, не вдається. Сучасне будівництво будинка від NewStroy передбачає проведення заходів за чіткою схемою.

З моменту розробки проекту та здаванням готової будівлі проходить певний час. Він залежить від масштабів маніпуляцій, площі забудови, погодних умов та фінансових можливостей власника. Щоб отримати готове житло, яке буде споруджуватися з нуля, звичайно, слід трохи почекати. Стандартний процес проходить в декілька етапів.

 1. Проектування із застосуванням інноваційної техніки та з урахуванням вподобань замовника.

 2. Вибір та підготовка ділянки під забудову.

 3. Закладання фундаменту.

 4. Зведення основних стін та перегородок.

 5. Робота з вікнами та дверима.

 6. Монтаж перекриття.

 7. Встановлення інженерних комунікацій. На цьому кроці також виконується утеплення (якщо воно є в проекті).

 8. Зовнішнє чистове оздоблення.

 9. Внутрішнє оздоблення.

 10. Здача об’єкта в експлуатацію.

Виконувати роботи потрібно саме в такій послідовності. Вона відповідає вимогам до сучасного будівництва. Матеріали для ремонту обираються та купуються з орієнтацією на побажання клієнта. Тривалість заходів обумовлюється особливостями та обраними технологіями.

Сучасні матеріали та техніки

Завдання будівельників – створити надійне, тепле, комфортне та стильне житло для замовника. Головний акцент завжди ставиться на якості, адже побудований дім має бути міцним і витримувати вплив різних факторів. Сьогодні фахівці вдаються до спеціальних методів, які дозволяють отримати необхідний результат в найкоротші терміни. Вибір завжди залишається за клієнтом. 

Популярністю сьогодні користуються такі матеріали:

 • для максимальної екологічності, надійної звуко- та теплоізоляції обирають цеглу чи керамоблок;

 • газобетон дуже зручний в застосуванні, він підходить для будівель будь-якого типу та має високі експлуатаційні властивості;

 • для швидкого зведення споруд рекомендуються СІП-панелі – це інноваційний матеріал, який забезпечить відмінний термозахист.

В залежності від потреб замовника можна обрати техніку будівництва. Найдешевшим варіантом буде зведення коробки. Основні внутрішні та зовнішні роботи залишаються за власником. Друга техніка – готовий будинок без внутрішнього оздоблення. В такому випадку прокладені комунікації, виконані основні інженерні маніпуляції. Третя – будівництво «під ключ», здача в експлуатацію повністю завершеного дому. В обов’язковому порядку використовуються новітні рішення: теплоізоляція, гідроізоляція, енергозбереження тощо.

Будівельні компанії допомагають у створені проекту майбутнього будинку або працюють за індивідуальним планом. Застосовуються інноваційні технології та перевірені методи. За якість матеріалів відповідає підрядчик. Спеціалісти зможуть спорудити дім будь-якої складності, варто лише довіритися професіоналам.

Секрети успіху майбутнього будівництва

Необхідно зрозуміти, що процес зведення дому – складний та тривалий. Щоб він пройшов без неприємних сюрпризів, потрібно звертатися до досвідчених фахівців та заздалегідь підготовитися. 

На етапі підготовки дуже важливо проаналізувати наступні фактори:

 • якість та розміщення земельної ділянки (наявність підземних вод, зсувів тощо);

 • фінансові можливості;

 • кількість жилих і побутових приміщень;

 • особливості комунікацій;

 • доцільність вибору типу будинку (цегляний, каркасний, дерев’яний тощо).

Не слід забувати про дозвіл на будівництво. Якщо обрати компанію New Stroy, то всі паперові справи вони беруть на себе. Роботи починаються тільки після впорядкування документації та підписання договору. Також ключовим моментом виступає складання проекту. Краще проконсультуватись з цього приводу з кваліфікованим архітектором або замовити в бюро. 

Щоб залишитися задоволеним результатом, варто довіритися команді професіоналів. Вони використовують новітню техніку, кращі методики та перевірені часом матеріали.