Стимулятори росту: якість та ефективність ростових препаратів

Стимулятори росту: якість та ефективність ростових препаратів

Практично кожне господарство звикло використовувати препарати, які дозволяють впливати на розвиток рослин в конкретній стадії. Сьогодні придбати стимулятори росту  є можливість на Інтернет ресурсі Гровекс. Даний портал надає виробникам створювати свої кабінети безпосередньо на сайті і виставляти продукцію для аграріїв.

Склад та ефективність стимуляторів росту

Ростовими препаратами активно користуються для позакореневого підживлення рослин, для обробки насіння чи при краплинному поливі. Багатий біологічний склад дозволяє безпосередньо впливати на зернові культури, прискорюючи їх ріст та успішне формування квітів, листочків. Як правило, до таких засобів входять:

  • гумінові та фульвові кислоти;

  • вітаміни;

  • амінокислоти;

  • мікроелементи;

  • фітогормони.

Стимулятори росту ефективно регулюють не лише кількість поживних речовин,що надходять до рослини, але і протистоять небажаним природним факторам, що провокують зниженню урожайності. Засоби дозволяють зменшувати або ліквідовувати негативний вплив кліматичних чинників (заморозки, посуха, нестача світла і тепла) на культурні рослини.

Велике різноманіття форм препаратів дозволяє обрати оптимальний варіант для кожного трудівника, адже стимулятори випускають у вигляді рідини,розчинів, емульсії, аерозолі, пасти. Засіб випускається з різним складом – натуральні або синтетичні компоненти однаково ефективні при обробці.

Як обрати стимулятор росту для рослин

Сьогоднішній розвиток хімічних наук в поєднанні з розробками селекційних станцій, досвідом висококласних аграріїв дозволяють стимулятори росту придбати і вирощувати зернові культури з інноваційними підходами. Застосування таких сильнодіючих препаратів дозволяє:

  • підвищити схожість кожної зернини;

  • пришвидшити розвиток рослинного організму;

  • сформувати потужну кореневу систему;

  • збільшити стійкість до захворювань і шкідників;

  • прискорити фазу цвітіння і плодоношення.

Стимулятори застосовують для будь-яких рослин, які отримують стимул швидкого розвитку та стійкість до несприятливих умов довкілля. Активне оброблення розсади, дорослих рослин однаково позитивно впливає на формування плодів.

Аграрії використовують кілька методів внесення біодобрив: замочування посівного матеріалу, обробка молодих паростків або кореневих систем. Фаза формування зав’язей також є етапом, на якому необхідно використовувати стимулятор росту.

Фермери використовують свої методи і хитрощі для отримання високих врожаїв. А портал Гровекс надає в повному обсязі всю лінійку різноманітних засобів по догляду за рослинами, посівний матеріал і консультації спеціалістів. Дбайливе ставлення до посівних площ паралельно з застосуванням стимуляторів росту дозволяють отримувати щедрі врожаї.