Як обрати ідеальний варіант жіночого вовняного пальта по доступній ціні?

Серед жіночих різновидів верхнього одягу особливої уваги заслуговує пальто. Як показує практика, досить часто на етапі вибору жінка робить акцент на фасоні та забуває подивитися на матеріал, з якого виготовлений виріб. Тут потрібно зупинитися на натуральній вовні, яка протягом великого проміжку часу займає провідні позиції. У тому випадку, якщо є потреба купити жіноче вовняне пальто на сайті магазину Dolcedonna пропонується досить велика кількість різноманітних моделей за доступною ціною.

Как выбрать пальто - советы стилиста | Новости РБК Украина

Основні критерії вдалої покупки

За рахунок того, що асортимент жіночих пальто на сьогодні є досить великим, варто керуватися деякими критеріями, які допоможуть здійснити дійсно вдалу покупку. Серед основних критеріїв, які необхідно розглядати, виділяють наступні:

 • фасон й фігуру;

 • якість та тканину;

 • принт й колір;

 • стиль життя.

Доволі багато жінок на етапі придбання верхнього одягу намагаються обрати модель, яка суттєво більший за її фігуру, щоб скрити недоліки. На практиці це робить її зовнішній вигляд незграбним. Тут слід пам’ятати про деякі правила. Якщо дівчина має низький зріст, рекомендується відмовитися від занадто суттєвої довжини. Краще зробити вибір в сторону більш коротких виробів. Трапецієподібний фасон допоможе заховати широкі стегна. Витягнути силует реально за рахунок однобортних моделей. При наявності вузьких стегон експерти радять розглядати пальто, які мають декоративні елементи. Подовжені рішення пальто у пригоді струнким та високим дівчатам.

Як обрати якісне жіноче пальто: на що звернути увагу

На етапі вибору жіночого пальто для того, щоб здійснити вдалу покупку, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 • форма та розмір лацканів – невеликі лацкани підійдуть до дрібних рис обличчя, не варто зупинятися на видовжених або занадто широких;

 • ґудзики – для того, щоб виріб мав привабливий та доволі презентабельний та акуратний зовнішній вигляд, потрібно віддати перевагу на користь моделей, які мають чорний або черепаховий колір;

 • довжина – завжди безпрограшні варіанти – класичні, що дозволить зробити фігуру максимально стрункою.

Звертаючи увагу на перераховані вище моменти, у кожної жінки є можливість підібрати той фасон, який буде їй пасувати найбільше.

П’ять порад для покупки комфортного варіанта 

При бажанні придбати дійсно зручне та яскраве жіноче пальто, слід керуватися деякими важливими порадами від експертів.

 1. Під час вибору пальто рекомендується обирати високу щільність тканини.

 2. Потрібно, щоб верхній одяг мав утеплювач гарної густоти.

 3. Обов’язково варто дивитися на підкладку, яка повинна мати рівні шви.

 4. На рукавах повинен бути виконаний якісний та правильний підгін.

 5. Необхідно, щоб матеріал мав водовідштовхувальні властивості.

Якщо керуватися перерахованими вище аспектами, то є можливість обрати та купити неперевершене жіноче пальто. Ще один важливий момент – одяг повинен відповідати перш за все вподобанням майбутньої власниці та актуальним модним тенденціям.

Джерело: https://dolcedonna.com.ua/paltocat/material/sherst/