Зерновоз купити в Україні: порівняння пропозицій на ринку

Зерновоз купити в Україні: порівняння пропозицій на ринку

Для транспортування зерна з поля на елеватор, зерносховище або вантажний порт потрібна спеціальна вантажна техніка. Вона буває різних видів. Придбати зерновоз в Україні можна як у офіційного дилера, наприклад, Автек, так і у приватних осіб на майданчиках для продажу вживаних автомобілів.

Який зерновоз купити в Україні для бізнесу

Існує 4 основних типи транспорту для перевезення зерна та подібних сипких продуктів:

  • звичайна бортова вантажівка - використовується нечасто, так як її складно завантажувати і розвантажувати;

  • машина самоскидного типу - найпоширеніший варіант, кузов перекидається, і вміст просто висипається, що робить розвантаження легким;

  • автопоїзд – вантажівка з двома кузовами, друга є причепом;

  • цистерна - використовується для перевезень на великі відстані, оскільки максимально захищає товар від вологи та погодних умов.

Автопоїзд в Україні використовувати не рекомендується, оскільки при повному завантаженні його маса перевищуватиме допустиму законом 40800 кг.

Якщо підприємство займається саме доставкою зерна та інших продуктів з України далеко за кордон, підійде цистерна. Для виробників та фермерів зерновоз-самоскид стане ідеальним рішенням для перевезення продукції з поля на обробку чи склад.

Початківцю малому бізнесу вигідніше придбати б/в техніку, при цьому слід використовувати тільки перевірені майданчики і обов'язково вимагати весь перелік документів від продавця. Машина радянського виробництва в хорошому стані з повним техобслуговуванням може коштувати 8 тис. доларів.

Для зростаючих та великих підприємств зерновоз купити в Україні нової моделі доцільно. Це допоможе заощадити на обслуговуванні, такий транспорт рідше ламається, а також сучасні вантажівки більш комфортні для водія та екологічні. Вони можуть оснащуватися спальним місцем, клімат-контролем та іншими зручностями. Ціновий діапазон дуже широкий і залежить від комплектації та виробництва. На сайті офіційного дилера Автек можна запросити вартість та детальну консультацію для кожної окремої моделі.

Що робити, якщо немає можливості купити зерновоз

Дрібний бізнес не завжди має змогу придбати сільгосптехніку. Іноді великі підприємства користуються альтернативними послугами, якщо це вигідно.

Для виробників, які не можуть купити зерновоз, в Україні є такі варіанти:

  1. кредит – вантажівка відразу стає власністю фермера, який виплачує необхідну суму банку;

  2. лізинг - довгострокова оренда з правом повного викупу;

  3. оренда – зерновоз наймається на певний час, коштуватиме послуга від 300 грн./т і більше, залежно від відстані.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-zernovozy